از 5 سال تبلیغات رایگان لذت ببرید.

خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

پارس وب سرور

درج آگهی اینترنتی | ثبت آگهی | تبلیغ رایگان | تبلیغات رایگان

تبلیغات رایگان آبان ۲۵, ۱۳۹۷

تبلیغ رایگان اینترنتی

درج آگهی اینترنتی | ثبت آگهی | تبلیغ رایگان | تبلیغات رایگان.

تبلیغات رایگان , آگهی رایگان , درج آگهی رایگان , اگهی رایگان , ثبت آگهی رایگان , ارسال آگهی رایگان , تبلیغ رایگان , تبلیغات رایگان اینترنتی , تبلیغات آنلاین , آگهی آنلاین

آگهی رایگان اینترنتی

درج و ثبت آگهی اینترنتی در سایت پینیک رایگان است و شما می توانید از تمامی خدمات سایت ما بصورت رایگان استفاده کنید بدون اینکه هزینه ای پرداخت کنید. یکی از مزایای آگهی رایگان اینترنتی این است که تبلیغ رایگان شما در نتایج جستجوی گوگل قرار می گیرد و افرادی که به دنبال کالا و خدمات هستند آگهی شما را می بینند و با ورود به سایت با شما ارتباط برقرار می کنند .

آگهی رایگان در گوگل

گوگل یک سایت مرجع و رایگان برای تمامی کشور ها است .  امروزه هر نفر حداقل یک گوشی موبایل هوشمند دارد که بهترین ابزار برای یافتن اطلاعات رایگان است. هر گوشی موبایل مجهز به نرم افزار جستجوگر گوگل است . فرد می تواند با جستجو در این برنامه به سیل عظیمی از اطلاعات و آگهی رایگان شما دست یابد و با شما ارتباط بگیرد .

درج آگهی رایگان در پینیک چگونه است؟

برای درج آگهی و تبلیغات رایگان در سایت پینیک ، روی دکمه ارسال آگهی  کلیک کنید . اگر قبلاً ثبت نام کرده اید با نام کاربری و رمز عبوری که در اختیار دارید وارد شوید. در غیر اینصورت از گزینه نام نویسی استفاده کنید و در کمتر از ۳۰ ثانیه و بدون معطلی ثبت نام کرده و اقدام به ثبت آگهی رایگان خود کنید.

۱۰ نکته مهم که هنگام ارسال آگهی رایگان اینترنتی باید رعایت کنیم :

۱- معرفی کردن دقیق خدمات و یا محصول های مورد نظرتان در ثبت آگهی رایگان

۲- اعلام و ثبت همه قیمت ها جهت استفاده کردن از آن کالا و یا خدمات برای بیننده

۳- نحوه و چگونگی تهیه کردن آن کالا و یا استفاده از آن خدمات در ثبت آگهی رایگان

۴- انتخاب یک عنوان کامل و کوتاه که معرف متن آن آگهی باشد که البته در آن از کلمه های کلیدی نیز در ثبت آگهی رایگان استفاده شده باشد .

۵- جذاب کردن عنوان آگهی شما امری لازم و اجتناب ناپذیر میباشد اما منظور از جذابیت استفاده از الفاظی مانند «بهترین» و یا «جدیدترین» نیست .
مثال:

بطور مثال در درج آگهی رایگان به شما پیشنهاد کدام یک از این دو عنوان زیاد جذابتر است؟ جواب قطعاً عنوان دوم می باشد (۱) جدید ترین و برترین روش لاغری (۲) چگونه در ۲۰ روز لاغر شویم؟

۶- میبایست در متن آگهی به حل مشکلی از بیننده آگهی اشاره کرد و گفت که کالا و محصولتتان چه مشکلی از آنها حل مینماید .

۷- برای متن آگهی خود حتماً در حد اعتدال از تصاویر دارای ارتباط با آن استفاده کنید .

۸- متن آگهی خودتان را ارزیابی نموده تا متوجه شوید چند درصد بینندگان آگهی شما بدان جواب مثبت نشان میدهند و هم چنین تأثیر تغییر در عنوان و متن آگهی را بر میزان جواب ها نسبت به آن بررسی کرده و آنقدر تست کنید تا شرایط ایده آلی برای خود بیابید .

۹- به همراه آگهی خود یکسری اطلاعات نزدیک به موضوع آگهی خود را در ثبت آگهی رایگان به بیننده آن آگهی بدهید تا وی را مشتاق نماید که با شما رابطه درست کردن بکند .

۱۰- دقیقاً همان چیزی را که دارید در درج آگهی رایگان معرفی کرده و صداقت پیشه نمایید حتماً شما نیز آگهی هایی با عنوان «پولدار شوید» را در سطح اینترنت دیده اید؛ واقعاً چند درصد صاحبان این آگهی ها ثروتمندند؟
عنصر دوم: یک نشانی اینترنتی

زمانی که در اینترنت و سایت ثبت آگهی تبلیغ می کنید مسلماً به یک نشانی اینترنتی نیاز پیدا خواهید کرد در حقیقت آگهی و تبلیغات بدون ارائه نشانی یک وبسایت و یا وبلاگ صحیح همانند توزیع تراکت هایی میباشد که در آن نام و نشانی شغل تبلیغ شده وجود ندارد!

پس شما نیز میبایست نشانی صفحه و پیج کالا و محصول مورد پیشنهاد خود را اعلام کنید و اگر یکی از کالا و محصول های سیستم همکاری در فروش پورسانتی خود را تبلیغ مینمایید می توانید لینک آن صفحه سیستم همکاری در فروش پورسانتی را اعلام کنید.

اما اگر برای خدمات و یا محصول مربوط به خود را تبلیغ مینمایید که وبسایت و یا وبلاگی ندارد توصیه می کنیم حتماً وبسایت و یا وبلاگی برای آن طراحی نموده تا بیننده آگهی شما بتواند کالا و محصولتان را در سایت شما ببیند .
عنصر سوم: یک ایمیل ثانویه

این جا منظور یک ایمیل غیر از ایمیل اصلی شماست اما چرا ؟

سایتهای درج آگهی رایگان دارای بازدید کنندگان فراوانی هستند که در بین آنها همه نوع فردی وجود دارد ولی مهمترین دسته آن بینندگان که در این جا موضوع بحث ماست «اسپمرها» هستند .

این افراد ایمیل ها را از سطح وبسایت هایی مانند سایتهای ثبت آگهی و تبلیغات اینترنتی جمع آوری کرده و آغاز به فرستادن ایمیل های تجاری ناخواسته یا همان «اسپم» به آن ایمیل ها می نمایند که این امر برای تفکیک ایمیل های تبلیغاتی از سایر ایمیل های دریافتی شما کاربرد دارد .

البته برخی از سایت های ارسال آگهی رایگان این امکان را به شما میدهند که با ایمیل اصلی درج نام نموده و در وقت درج کردن آگهی ایمیل دیگری را به کار بندید.اما در مورد سایر مشخصات خود همیشه مشخصات واقعی خود را ثبت کنید چرا که بیننده آن آگهی از این راه فقط شما را میشناسد و برای درست کردن کردن اعتماد راهی بهتر از معرفی به صورت صادقانه وجود نخواهد داشت .
عنصر چهارم: محل پسندیده و متناسب برای فرستادن

همه صحبت ها را کردیم و متن آگهی خود را نیز نوشتیم اما موضوع اصلی این میباشد که اصلا آگهی را کجا میبایست درج و ثبت کنیم؟ در پی محلی پسندیده و متناسب جهت ثبت آگهی خود میباشید اما نمیدانید چطور آن را میبایست پیدا نمایید؟

جواب و آسانترین طریق این میباشد که کلمه هایی مانند «تبلیغات اینترنتی» «سایت تبلیغاتی» «ثبت آگهی رایگان» و… را در سطح گوگل و یا یاهو جستجو نماییم اما حال از کجا اطمینان بیابیم که سایتهای یافته شده در نتیجه جستجو برای اینکار متناسب هستند؟ و از کجا اطمینان بیابیم که این سایتها قادرند بازدیدکننده خوبی برای ما درست کردن کنند؟

جواب این میباشد که یکی از مهمترین فاکتورهای موجود در سایتهای درج آگهی رایگان و طبقه بندی شده در اینترنت داشتن تکنولوژی و فناوری بهینه سازی ( SEO ) متناسب می باشد تا آگهی ما در سریعترین وقت ممکن در موتور های جستجو به خصوص گوگل یاهو و یافت شود .

تبلیغات چیست؟

تبلیغ ریشه درزندگی اجتماعی انسانها دارد عملی است که در آن فروشنده یا تولیدکننده‌ای با انجام امری سعی می‌کند که خریدار بالقوه را از تولید این محصول آگاه کند. این عمل با روش‌های گوناگونی انجام می‌شود.

آگهی رایگان در سایت نیازمندیهای رایگان به مطالبی گفته می‌شود که از جانب فرد یا دستگاهی برای آگاه کردن عموم مردم تهیه و به روشی مناسب منتشر می‌گردد.

تبلیغات محتوا

بازاریابی محتوا به مجموعه فعالیت هایی گفته می شود که برای جذب مخاطب از محتوا استفاده می شود. این محتوا می تواند متن، عکس و … باشد. رویکرد این روش با روش های ذکر شده کمی متفاوت است.

تبلیغ رایگان در سایت نیازمندی های پینیک چگونه است؟

شما می توانید قبل از هر کاری ابتدا در سایت ما ثبت نام کنید.

خیلی راحته و تو ۲۰ ثانیه انجام میشه.

ثبت نام در سایت نیازمندیها

 1. نام کاربری برای خود تعیین کنید
 2. ایمیل خود را وارد کنید
 3. یک رمز عبور وارد کنید(پیشنهاد می شود از رمز تولید شده توسط سیستم سایت استفاده کنید)
 4. حساب کاربری خود را ایجاد کنید.

روی گزینه ارسال آگهی کلیک کنید تا اولین آگهی رایگان خود را ثبت کنید.

درج آگهی رایگان

انتخاب دسته بندی

دسته بندی های اجتماعی ، استخدام ، املاک ، خدمات ، سرگرمی و فراغت ، صنایع دستی ، کسب و کار ، لوازم الکترونیکی ، متفرقه ، مربوط به خانه ، وسایل شخصی ، وسایل نقلیه

جزئیات آگهی

جزییات آگهی رایگان خود را وارد کنید:

تبلیغ رایگان اینترنتی

قیمت ، شماره موبایل، استان، شهر، عنوان آگهی ، توضیحات در مورد آگهی و برچسب ها

پیش نمایش آگهی

پس از پر کردن فرم آگهی می توانید پیش نمایشی از آگهی خود را ببینید و در صورت لزوم تغییراتی را اعمال کنید.

مرحله بعد را کلیک کنید

کار تمام است و آگهی شما در سایت قرار می گیرد.

درج آگهی اینترنتی | ثبت آگهی | تبلیغ رایگان | تبلیغات رایگان
5 (100%) 2 vote[s]

تبلیغات

پارس وب سرور

ارسال نظر

 • درج آگهی رایگان اینترنتی

  درج آگهی رایگان در اینترنت

  با در آذر ۱, ۱۳۹۷ - 0 نظرات

  درج آگهی رایگان در اینترنت با تمام امکانات سایت. تبلیغات رایگان ، درج لینک سایت و تلگرام. ثبت آگهی رایگان در کمتر از ۵ دقیقه. بازاریابی و تبلیغات هدفمند. در این وبسایت می توانید یک سال تبلیغات رایگان و با بهره مندی از تمامی امکانات سایت از جمله؛ درج سایت اینترنتی درج کانال و یا […]

 • تبلیغ رایگان اینترنتی

  درج آگهی اینترنتی | ثبت آگهی | تبلیغ رایگان | تبلیغات رایگان

  با در آبان ۲۵, ۱۳۹۷ - 0 نظرات

  درج آگهی اینترنتی | ثبت آگهی | تبلیغ رایگان | تبلیغات رایگان. تبلیغات رایگان , آگهی رایگان , درج آگهی رایگان , اگهی رایگان , ثبت آگهی رایگان , ارسال آگهی رایگان , تبلیغ رایگان , تبلیغات رایگان اینترنتی , تبلیغات آنلاین , آگهی آنلاین آگهی رایگان اینترنتی درج و ثبت آگهی اینترنتی در سایت […]

 • چگونه عنوان آگهی خوب برای تبلیغات بنویسیم؟

  چگونه عنوان آگهی خوب برای تبلیغات بنویسیم؟

  با در آذر ۶, ۱۳۹۷ - 0 نظرات

  چگونه عنوان آگهی خوب برای تبلیغات بنویسیم؟ ۱۷ مدل برای ساخت عنوان تبلیغات. عنوان، مهم‌ترین بخش متن تبلیغاتی است. عنوان یک آگهی خوب چگونه نوشته می شود؟ البرت لاسکر، پدر تبلیغات مدرن می‌گوید: «عنوان، ۹۰ درصد تاثیر یک آگهی محسوب می‌شود». نگارش عنوان یک علم است. به قول جان کاپلز، عنوان شما باعث موفقیت یا […]

 • تاثیر تبلیغات ( رایگان ) بر میزان فروش محصولات

  تاثیر تبلیغات ( رایگان ) بر میزان فروش کالا

  با در آبان ۲۸, ۱۳۹۷ - 0 نظرات

  تاثیر تبلیغات ( رایگان ) بر میزان فروش کالا . با درج آگهی رایگان می توانیم فروش و سود بیشتری بدست آوریم. بهترین سایت برای ثبت آگهی رایگان کدام است؟ چگونه می توان با تبلیغات مناسب فروش محصولات را تضمین کرد؟ فروش حراجی و تهییجی چگونه می تواند سطح فروش محصولات و کالاها را بالا […]

اشتراک گذاری